Бизиборд для девочки, Развивающая Доска для детей, Игрушки Монтессори, розово-фиолетовая, 50*65 Бизикуб
4 649 ₴
2 649 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 0059
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Бизиборд для девочки, Развивающая Доска для детей, Игрушки Монтессори, розово-фиолетовая, 50*65 Бизикуб»
Малюкові так цікаво вивчати дорослий світ, а особливо цікаво те, що забороняють грати!

Навчальний бизиборд – це ігровий комплекс з десятками реальних переваг. Краща іграшка від 8 міс. до 3-4-х років. Гра з таким бизибордом розвиває фантазію та уяву малюка! Бизиборды Easy Busy моделі "Стандарт" - є найбільш популярними варіантами, які підходять більшості дітей і батьків. Основною перевагою цієї моделі є можливість вдалою компонування різних елементів, які найбільш інтресних дітям: ксилофон, розетка, спинер, ТВ пульт, пісочний годинник і телефонна трубка.
Додати Ім'я дитини + 50 грн. Додаємо також за бажанням додаткову дошку з полем малювання крейдою зі зворотного боку + 500 грн. У такому разі бізіборд буде стійкий у формі та піраміди і більш функціональний.
Чому бізіборд варто купувати у нас? Відмінна якість та найкращі ціни на ринку! Завжди безліч моделей і кольорів в наявності. Додаємо Ім'я дитини + 50 грн. У подарунок – Кріплення для бізіборду та крейди для грифельної дошки! Ми самі пакуємо товар, саме тому упаковка надійна. У нас лише задоволені покупці!
Подаруйте дитині радість, а собі дорогоцінний час!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Easy Busy |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Бизиборд |
| Материал | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Длина | 650 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Высота | 160 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| Возраст | От 6 мес |
| Пол | Унисекс |
- Цена: 2 649 ₴
- Способ упаковки: гофракартон с пенопластом, воздушно-пузырчатая пленка, стрейч, скотч. Дополнительно: инструкция, крепление и мел в подарок!
















