Подарок для ребенка 1 2 3 года, Бизиборд Игрушка Монтессори, Развивающая Доска, Бизикуб Бизи борд Busyboard
3 249 ₴
1 249 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 0207
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Подарок для ребенка 1 2 3 года, Бизиборд Игрушка Монтессори, Развивающая Доска, Бизикуб Бизи борд Busyboard»

Усі наші бізіборди на сайті https://rozymnuk.in.ua/
Телефон/ Вайбер 097-036-71-90

Привабливий варіант компактного бізіборду, який зручно брати із собою 🙃. Завдяки своїм габаритним розмірам 30 х 40 см такий бізіборд легко поміститися у валізі, якщо планується далека поїздка, його можна взяти з собою в машину. Великим плюсом такої моделі є те, що його не обов'язково закріплювати на стіні, а ним можна грати і в горизонтальному положенні.
Навчальний бізіборд — це ігровий комплекс із десятками реальних переваг. Найкраща іграшка від 8 міс. до 3-4 років. Гра з таким бізібордом розвиває фантазію і уява малюка! 🔥🎉

Якщо Ви хочете зробити іменний подарунок, ми з радістю вкажемо ім'я Вашого малюка за додаткову плату 50 грн. Також додатковою опцією є можливість розміщення поля для малювання крейдою на задній панелі бізіборду, що у свою чергу збільшить вартість на 150 грн, за те дасть малюкові простір для творчості 😎🎁

Чому бізіборд варто купувати в нас?
- Чудова якість і найкращі ціни на ринку!
- Завжди безліч моделей і кольорів в наявності.
- Додаємо ІМ'Я дитини + 50 грн.
- Ми самі пакуємо товар, саме тому паковання надійне, а вартість доставки — економна.
- У нас тільки задоволені покупці!
З радістю відповімо на Ваші запитання щодо Телефону/ Вайбер 097-036-71-90 і підберемо найкращу Бізі для вашого малюка!
Подаруйте малюкові радість, а собі дорогоцінний час!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Easy Busy |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Бизиборд |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 6 мес |
| Материал | Фанера |
| Цвет | Бежевый |
| Количество составных элементов | 15 шт |
| Персонажи | Disney |
| Состояние | Новое |
| Инклюзивные игрушки | Да |
| Возрастная группа | От 6-ти месяцев |
| Размеры | |
| Длина | 400 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Диаметр | 10 мм |
| Высота | 14 мм |
| Вес | 1000 г |
| Толщина | 10 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 450 мм |
| Ширина упаковки | 350 мм |
| Диаметр упаковки | 10 мм |
| Высота упаковки | 10 мм |
- Цена: 1 249 ₴
- Способ упаковки: Упаковка: гофракартон с пенопластом, воздушно-пузырчатая пленка, стрейч, скотч.













